Movies
Ratings
414
Uncut GemsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
The MasterRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
VivariumRated ★ 0.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0