Movies
Ratings
1086
Project Hail MaryRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
TetrisRated ★ 3.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The 39 StepsRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.5
XRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5