Series
Ratings
259
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.5
GivenRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0