Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 3.0
GreyhoundRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0