Series
Ratings
230
Pursuit of JadeRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 3.5
Hell is Made of Good IntentionsRated ★ 2.5
Ruyi's Royal Love in the PalaceRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
In the Name of BlossomRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
My Journey To YouRated ★ 3.5
The GloryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Flourished PeonyRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.5
ResetRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.5
The DoubleRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5