Series
Ratings
12
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0