Series
Ratings
131
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Nail Shop ParisRated ★ 1.0
Noble, My LoveRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0