Series
Ratings
56
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 0.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Flower and AsuraRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0