Series
Ratings
449
The MentalistRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 2.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Bloody FlowerRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5- 우리들의 발라드Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0