Series
Ratings
313
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5- Nintama RantaroRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5- Hare+Guu Part 2Rated ★ 5.0