Movies
Ratings
24
HoppersRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Angel's EggRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
April, Come She WillRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Long WalkRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0