Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
UncleRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0