Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 1.5
Love, Take TwoRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.5- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.5- 무쇠소녀단Rated ★ 4.5