Movies
Ratings
336
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0