Series
Ratings
162
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 3.5
My Melody & KuromiRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0- 한일톱텐쇼Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5