Movies
Ratings
198
Man with a Movie CameraRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 4.5
The Third ManRated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 3.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 3.5
Songs from the Second FloorRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 3.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 3.5
Marketa LazarováRated ★ 4.0
Oppressed MajorityRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 2.0
PapermanRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 2.5
OmeletteRated ★ 3.0
HäxanRated ★ 3.0
The Tied Up BalloonRated ★ 3.5
The Cranes Are FlyingRated ★ 4.5