Movies
Ratings
424
The RevenantRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.5