Movies
Ratings
1701
Caught by the TidesRated ★ 3.5
Afternoons of SolitudeRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Dry LeafRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The Simple-Minded MurdererRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Hard to Be a GodRated ★ 3.5
The BanishmentRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.5
Dekalog: FiveRated ★ 3.5
Dekalog: FourRated ★ 3.5
Decalogue III.Rated ★ 3.0
Dekalog: TwoRated ★ 4.0
Dekalog: OneRated ★ 4.5