Series
Ratings
92- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 1.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5