Movies
Ratings
979- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
CollectorsRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
- Hansan ReduxRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 3.0