Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0