Series
Ratings
273
To My Beloved ThiefRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 0.5
HirayasumiRated ★ 5.0
Cinderella ComplexRated ★ 0.5
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Slow DanceRated ★ 5.0
Just An EncoreRated ★ 3.0
Secret of 10Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0