Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5