Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5