Series
Ratings
157
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Law SchoolRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.0
SlayersRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
Stranger Season 2Rated ★ 0.5