Movies
Ratings
311- HumintRated ★ 2.5
The Passion of Joan of ArcRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 1.5
Angel Has FallenRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0