Series
Ratings
210
Prison PlaybookRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
A Poem A DayRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 5.0
Tokyo DogsRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0