Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
WakakozakeRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5