Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0