Series
Ratings
20- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5