Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0