Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BEYOND OADRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront OADRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5