Series
Ratings
329- The Practical Guide to LoveRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 1.0- The Genius Paik Season 3Rated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Toxic TownRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- 퍼펙트 글로우Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 2.0