Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- The FrogRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5