Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5