Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5