Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 3.5
SeeRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0