Titles you rated
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 0.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
료마전Rated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 5.0- Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Upload Season 4Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.5
Golden KamuyRated ★ 3.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5