Series
Ratings
45
Battle of FatesRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0