Movies
Ratings
87
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5