Series
Ratings
13- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0