Titles you rated
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0