Movies
Ratings
75
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0