Movies
Ratings
261
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
RudyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 4.0
My Oni GirlRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
RunRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5