Series
Ratings
35
Chainsaw ManRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 5.0
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 5.0
xxxHolic: RōRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0- Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 5.0
- JewelpetRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0