Titles you rated
My Best FiendRated ★ 4.5
A New Old PlayRated ★ 3.5
Grizzly ManRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Shadow of a DoubtRated ★ 5.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.5
The Man Who Knew Too MuchRated ★ 3.5
Small Time CrooksRated ★ 3.5
RopeRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 5.0
Oedipus RexRated ★ 4.5
Lessons of DarknessRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The Comfort of StrangersRated ★ 3.0
Inside the Yellow Cocoon ShellRated ★ 4.0
StroszekRated ★ 4.0
Golden EightiesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 3.5