Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5