Series
Ratings
34- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5