Series
Ratings
115
The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 2.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 1.5
Older SisterRated ★ 0.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 3.0- Good Morning CallRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5