Series
Ratings
34
SKY CastleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0